T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
YOZGAT / BOĞAZLIYAN - Boğazlıyan Anadolu Lisesi

Okul Müdürümüz Nebi KOÇ'un Yeni Yıl Mesajı

      Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,   2022-2023 eğitim öğretim yılını başlatmış olmanın sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla sizleri selamlıyorum.  

      Okulumuza yeni başlamış tüm öğrencilerimize aramıza hoş geldiniz diyor, eğitim yolculuklarının başarılı ve güzel geçmesini diliyorum.   Boğazlıyan Anadolu Lisesi olarak kıymetli öğrencilerimizin geleceğe doğru emin adımlarla yürümesi ve daha iyi bir eğitim alabilmesi için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz, edeceğiz...  

      Hedefimiz, her bir çocuğumuzun kendi potansiyelini gerçekleştirebilmesi ve üretken bir birey olabilmesi için eğitim imkânlarından eşit ve adil bir şekilde yararlanmasını sağlamaktır.   Bu hedef doğrultusunda yenilenmiş, iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş okul iklimiyle yeni eğitim öğretim dönemine güçlü bir şekilde hazırız.  

      Değerli Öğretmenler,   Geleceği inşa edecek çocuklarımızın yetişmesinde en büyük emeği ve payı olduğuna inandığımız siz değerli öğretmenlerimizin okul idaresi olarak daima yanında ve en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.  

      Sevgili Öğrenciler,   Dinlenmiş ve tazelenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi tüm ilgi, heyecan ve azimle öğrenme yolculuğunuzu sürdüreceğinize inanıyorum.   Bu duygularla 2022-2023 eğitim öğretim yılımızın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, Boğazlıyan Anadolu Lisesi ailemize sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.

                                                                                                                                  Okul Müdürü

                                                                                                                                     Nebi KOÇ

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 14.09.2022 - Güncelleme: 14.09.2022 11:32 - Görüntülenme: 184
  Beğen | 0  kişi beğendi