T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
YOZGAT / BOĞAZLIYAN - Boğazlıyan Anadolu Lisesi

Ekim Ayı Olağan Okul Aile Birliği Toplantısı Yapıldı (12.10.2022)

          Ekim ayı olağan okul aile birliği toplantısı yapıldı. Öncelik ile velilerimiz okul girişinde karşılandılar ve okulumuz konferans salonuna yönlendirildi. Daha sonra toplantı Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklâl Marşı okundu. Dahasonra toplantı Sayın Okul Müdürü Nebi KOÇ' un açılış konuşması ile başladı.

          Okul aile birliği toplantısında Okul Aile Birliği Başkanı, Divan Kurulu Başkanı ve gerekli üyelikler velilerimiz tarafından seçildi. Katılımın çok olması Okul yönetimini ve öğretmen arkadaşları memnun etti. Velilerimize yoğun katılımları ve ilgilenrinden dolayı şimdiden teşekkür ederiz. Yapılan toplantıda kılık kıyafet düzeninin okul kıyafeti olması ve Beden Eğitimi ve Spor dersinde okul efşofmanı olması oy birliği ve oy çokluğu ile kabul edildi. Yine öğrencilerin okula cep telefonu getirmemesi veliler tarafından talep edildi. Ayrıca toplantıda Okul Aile Birliği bütçesi, yapılan harcamaları ve gelirleri Okul Müdürü Nebi KOÇ tarafından velilere bilgi verildi. Ve veliler tarafınsdan bütçe aklandı. Kalabalık ve yoğunluk nedeni ile mağduriyet ve rahatsızlık verilmemesi sebebi ile toplantı kısa tutuldu. Okul Müdürü Nebi KOÇ iyi dilek ve temennileri ile toplantıya son verdi. 

           Ardından Velilerimiz öğrencilerinin sınıflarına geçerek ders öğretmenleri tarafından öğrenciler hakkında bilgilendirildi. Ve toplantı sona erdi.

20-10-202220-10-202220-10-202220-10-202220-10-2022

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 20.10.2022 - Güncelleme: 20.10.2022 10:32 - Görüntülenme: 170
  Beğen | 0  kişi beğendi